12 tahmini dogru cikti populer altcoin cakilarak bu seviyeleri gorebilir

bitmainturkiye.com – Kısa süre önce kripto para piyasası ciddi bir erime gördü ve 12 milyar dolar piyasadan buhar oldu. Bu durumu bazı uzmanlara göre, 11 yıl sonra hareket eden 50 BTC’lik işlemin Satoshi Nakamoto tarafından yapıldığı iddiası tetikledi. Daha sonra, işlemin Satoshi Nakamoto ile hiçbir ilgisi olmadığı ortaya çıktı, ancak bu spekülasyon piyasa fiyatlarını aşağı çekti. Bitcoin ani bir hareketle 1.000 dolarlık düşüş yaşadı. Ani düşüş eğilimi, kripto türevleri borsası BitMEX’te 40 milyon dolarlık long pozisyonun tasfiyesiyle sonuçlandı ve potansiyel bir düşüşün uyarılarını başlattı. Bu sırada popüler altcoin Chainlink fırtınaya karşı ayakta durmayı başardı. Bu altcoin’in gösterdiği güç oldukça etkileyici, ancak popüler analist Ali Martinez’e göre sona eriyor olabilir.

Bitcoin’deki ani düşüş nedeniyle yatırımcılar şimdi piyasa hareketleri konusunda karamsar ancak “Chainlink” yatırımcıları güçlü bir duruş sergiliyor. Merkezi olmayan oracles kripto parası haberlerden neredeyse hiç etkilenmedi ve olumlu eğilimini sürdürdü. Santiment’e göre, bu iyimserlik durumu LINK’in ağ etkinliğinde görülebilir. Günlük aktif adresler, son 24 saatte %4,2 oranında arttı ve 32 aylık tarihi bir yükseliş trendinde kalıyor.

On-chain hacim de analiste göre, Bitcoin’in halving etkinliğinden sonra görülen pazar düzeltmesinden bu yana iyi bir işaret.