balina bu altcoin projesinden satin aldi

Geçen hafta yeni bir Safemoon cüzdan güncellemesi yayınlandı; geliştirme ekibi cüzdanı yeni özelliklerle yükseltti. Lansmanından sonraki 24 saat içinde popüler altcoin Safemoon’un cüzdanı, AppStore’daki en iyi 25 uygulamada yer aldı. Bu sırada, kripto para balinaları Safemoon’a yüklenmeye devam ediyor.

Büyük cüzdan yatırımcılarının hakimiyeti yüzde 15’ten azdır, bu da Safemoon’un DOGE veya SHIB’den farklı olarak bireysel traderlar tarafından erişilebilir olduğu anlamına gelir. Safemoon, cüzdan uygulamasının piyasaya sürülmesinden önce topluluktaki traderlardan ciddi eleştirilerle karşı karşıya kaldı. Beta test kullanıcıları cüzdanı inceledi ve SafeMoon’da “bullish” olduklarını, yani yükseliş öngördüklerini gösterdiler.

Topluluk odaklı DeFi tokenı SafeMoon, başarısız bir üçlü lansman olayı sonrası yaşadığı fiyat düşüşünü tersine çevirdi. Yatırımcılar, SafeMoon’un iOS ve Android uyumlu uygulamaların yanı sıra bir cüzdan sunmasını bekliyordu. SafeMoon bunu gerçekleştiremedi ve üç ürünü de aynı anda piyasaya sürerken teknik bir sorunla karşılaştığını açıkladı. O zamandan beri SafeMoon, cüzdan uygulaması üzerinde çalıştı ve test kullanımı için açtı.

Cüzdanın beta programı katılımcıları, Binance Coin için doğrudan satın alma gibi özellikleri test ederek olumlu eleştiriler paylaştı. Geliştirme ekibi tarafından bir haftadan kısa bir süre önce yeni bir güncelleme yayınlandı. SafeMoon CEO’su John Karony, “Safemoon Cüzdanının beta test kullanıcıları doğrudan BNB satın alma seçeneğine sahip olmalı. Bunun yapıldığına emin olan ekibe özel bir teşekkür etmek istiyorum,” dedi.