basarili analist bu 5 altcoini izleyin fiyatlarini katlayacaklar

bitmainturkiye.com – Başarılı kripto analisti Nicholas Merten, iki orta ölçekli altcoin’in yeni bir boğa piyasası ortaya çıktıkça Bitcoin, Ethereum ve XRP ile birlikte yükseleceğini söyledi.

DataDash’ın son bölümünde Nicholas Merten, altcoin piyasalarındaki geniş bir düzeltmenin, yatırımcılara bir sonraki büyük ralli patlamasından önce piyasaya girme şansı sunduğunu söylüyor. Analist, yatırımcıların bir sonraki yükselişe hazırlanmak için Cardano (ADA) ve Tezos’u (XTZ) izlemeleri gerektiğini söyledi. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi burada bir geri çekilme yaşadığımıza göre, bu durum güçlü kârları kaçırmış bazı boğalara geri dönme fırsatı sunuyor… Odaklanacak en önemli şey yükselme olasılığı olan kripto paralar. Cardano ve Tezos patlayacak altcoin’lerden. Bu kripto paralar Ethereum, Litecoin, XRP gibi büyük kripto paraların yanında bizim odak noktamız olacak.

Litecoin’e gelince Nicholas Merten, boğaların önemli bir seviyeyi yakalayabilmesi durumunda yeni bir ralli yapacağını söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor: