bu 3 metaverse coin ucuyor

Son bir ayın, metaverse ve metaverse coin projeleri için oldukça hareketli geçtiğini söylemek yanlış olmaz. Decentraland (MANA), The Sandbox (SAND), Efinity (EFI) gibi metaverse projeleri, inanılmaz fiyat artışları sergiledi. Bu coin’lerin hepsi, son 24 saatte yeşil tahtada işlem gördü. bitmainturkiye.com olarak ivmelerinin ardındaki gelişmeleri paylaşıyoruz…

Öncelikle Decentraland (MANA) bugün yükseliş yaşadı. Decentraland, şimdiye kadar yapılmış en büyük Metaverse arazi satın alımını duyurdu. Tokens.com ve Metaverse Group, 2.4 milyon doların üzerinde bir maliyetle 116 parsel mülkün alım işlemini gerçekleştirdi.

İkinci olarak Efinity (EFI) de değer kazandı. Efinity, Enjin ekibi tarafından geliştirilen Blockchain Metaverse’üdür ve EFI, Efinity ağındaki ilk paratokendır. Paratoken, ERC-20 veya BEP-20 token standartlarına benzer ancak çapraz zincir (cross-chain) desteğine izin verir. Enjin Coin, Efinity’nin arkasındaki ekip ve NFT alanındaki liderlerden biri olarak biliniyor. Son haberlerde, Efinity ekibi, Efinity parachain’i beslemek için 200 milyonluk bir EFI fonu (450 milyon dolar değerinde) duyurdu. EFI fonu, kullanıcıların DOT’larını ödünç verdikleri için EFI kazanmalarına izin veriyor.