bu altcoin projesinden dolayi pisman

Aradığınız kelimeyi yazın ve entera basın, kapatmak için esc butonuna tıklayın.

Gokhshtein Media’nın Kurucusu David Gokhshtein, daha fazla Ripple (XRP) almadığına bin pişman. Çünkü, altcoin muhteşem bir ayı piyasası rallisi yaptı.

Eski ABD Kongre adayı ve Gokhshtein Media’nın kurucusu David Gokhshtein, varlık haftalık bazda yaklaşık %48 değer kazandığı için daha fazla XRP satın almadığı için pişmanlığını dile getirdi. Ripple’ın yerel tokeni olan XRP, kısmen Ripple’ın SEC ile olan yasal mücadelesi nedeniyle bir süredir insanların favorisi oldu. Kripto topluluğunun çoğunluğu, firmaya karşı bir kararın kripto sahnesinde bir domino etkisi yaratacağını düşünüyor. Bu doğrultuda, daha fazla PoS altcoin projesinin menkul kıymet olarak görülmesine yol açacağını değerlendiriyor. Bu yüzden, SEC’in Ripple’ın lehine nihai bir karar vermesini umuyor.

bitmainturkiye.com’dan takip ettiğiniz üzere XRP savunucuları arasında en vokali David Gokhshtein. 40 yaşındaki medya yüzü, varlığın daha fazlasını elde etme niyetini yineleliyor. Bu kapsamda XRP’yi teşvik etmesiyle tanınıyor. Şimdi de Gokhshtein, varlığın daha fazlasını satın almadığı için pişmanlığını ifade etti. Ünlü isim, Twitter’da paylaşım yaptı ve bazı ‘meme tokenlerine kaydırdı.

Gokhshtein bir pişmanlık havası yayarak, “Bu f’ing meme tokenleri yerine daha fazla XRP almalıydım” dedi. Gokhshtein’in açıklaması, daha önce bir tweet’te “daha fazla XRP” almak istediğini belirtmesinden ancak üç gün sonra geldi. Tweet, Ripple’ın SEC ile yasal savaşının sonucunun ipucunu takip ediyor.

Bu arada piyasa, Gokhshtein’i, meme coin’ler hakkındaki aralıksız yorumlarıyla da tanıyor. Portföyündeki meme tokenlerini özellikle açıklamadı. Bununla birlikte, eski ABD Kongre adayı, birkaç kez birkaç tanesini biriktirdiğini belirtti. Ayrıca en popülerleri olan Shiba Inu ve Dogecoin’e destek verdi.

Bununla birlikte, XRP’den farklı olarak Gokhshtein, son zamanlardaki büyük rallisine rağmen Terra Classic’in (LUNC) en iyi hayranı olmadı. 6 Eylül’de resmi Twitter hesabı aracılığıyla LUNC heyecanını yorumladı. Varlığın herhangi bir faydası olmayan bir ‘piyango bileti’ olduğunu iddia etti.

Gokhshtein’in XRP hakkındaki son sözleri, varlığın değerinde olağanüstü bir artış gördüğü bir zamanda geliyor. Basın zamanında, XRP şu anda 0,4862 dolardan işlem görüyor. XRP, bu seviyeleri en son Mayıs ayında ziyaret etti. O zaman da, Terra çöküşü ve olumsuz makro ortam nedeniyle piyasaların düşüşünün başladı.

Altcoin, son 24 saatte %23’ün üzerinde, geçen hafta ise %48’lik büyük bir artış kaydetti. XRP’nin rallisi, BTC ve ETH’nin geçtiğimiz hafta sırasıyla %5 ve %18 oranında düştüğü, daha geniş kripto piyasasının düşüş trendi yaşadığı bir zamanda geldi. XRP, şu anda son yedi gün içinde en büyük kripto paraların ilk 24 listesinde kazanan tek risk varlığı. Varlığın piyasa değeri de, değerlemeye göre en büyük varlıklar listesinde altıncı sırasını koruyor. Böylece, Mayıs ayının başından bu yana ilk kez 22 milyar dolara yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!