dev borsa bakkttan cilgin bitcoin ve altcoin tahmini geldi

bitmainturkiye.com – Ünlü Bitcoin platformu Bakkt, Bitcoin ve altcoin piyasası değerinde büyük bir artış öngörüyor. Bakkt, kripto para piyasasının değerinin 3 trilyon dolara çıkacağını tahmin ediyor.

Yeni bir yatırımcı sunumunda ünlü Bitcoin platformu Bakkt, tüm Bitcoin ve altcoin piyasası değerinin 2025 yılına kadar 3 trilyon dolara çıkacağını tahmin ediyor. Kripto para piyasasının mevcut piyasa değeri, makaleyi yazım sırasında 940 milyar dolar civarında yer alıyor. Bakkt, Victory Park Capital ile birleşme yoluyla halka açık bir şirket olma planını açıklarken bu meteorik tahmini yaptı.

Uzmanlara göre, bu tahmin Bakkt’ın Bitcoin ve altcoin’lerde büyük bir yükseliş beklediğini de açıkça gösteriyor. Intercontinental Exchange’e ait olan Bakkt, Bitcoin vadeli işlemlerini sunuyor ve kullanıcıların kripto para birimindeki günlük alışverişler için ödeme yapmasına olanak tanıyan, merakla beklenen Bakkt Uygulaması’nı yayınlamak için çalışıyor. Firma, şu anda bir Bakkt Uygulaması entegrasyonunu yalnızca davetli olarak test eden Starbucks ile ortaklık kurdu.