milyar dolarlik fon yoneticisinden yuz gulduren bitcoin tahminleri

bitmainturkiye.com – Küresel yatırım şirketi SkyBridge Capital’in kurucusu ve eski Beyaz Saray iletişim direktörü Anthony Scaramucci, Bitcoin’in kolayca dijital altın ve bir değer deposu haline gelebileceğini söylüyor.

Yeni bir röportajda Anthony Scaramucci, SkyBridge’in kripto paralar söz konusu olduğunda gerekli özeni gösterdiğini söylüyor. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kripto para alanında iki yıllık bir araştırma yaptıktan sonra, bu esnekliğe sahip olmak istedim. Biz kayıtlı bir yatırım şirketiyiz, bu nedenle SEC’e (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) sırf bunu belirtmek ve izahnamemize eklemek için başvurduk. Bu şeylere yatırım yapacağımıza karar verirsek, herkes, yatırımcılarımız ve SEC uygun şekilde bilgilendirilir.

Anthony Scaramucci, Bitcoin‘in dijital altın olabileceğini düşündüğünü açıklıyor. Anthony Scaramucci konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bunu bir risk varlığı veya çok fazla dalgalanma yüklü bir varlık olarak görmemek sizin için çok değişken olabilir. Bir değer deposu olabilir mi? “Dijital altın” olabilir mi? Evet, öyle düşünüyorum. Kripto para alanında bir umut olduğunu düşünüyorum. Biraz eski kafalıyım, bu yüzden henüz belirli bir kripto paraya veya belirli bir türe bağlı kalmaya hazır değilim.