populer analist hazir misiniz bu 14 altcoin 2 hafta icinde patlayacak

bitmainturkiye.com – Popüler kripto para analisti Elliot Wainman, bazı altcoin projelerinin bu Ocak ayında patlama potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

“EllioTrades” olarak da bilinen usta analist Elliot Wainmain, önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük kazançlar sağlayabileceğini söylediği 14 kripto parayı açıklıyor. İlk olarak Elliot Wainman, merkezi olmayan likidite ağı THORChain (RUNE)’ı büyük şeylerin beklediğini tahmin ediyor. Altcoin analisti, THORChain’in 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine ve potansiyel olarak daha da yüksek seviyelere ulaşacağını tahmin ediyor. Elliot Wainmain konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Her zaman THORChain hayranı oldum, her zaman RUNE hayranıydım, çünkü Bitcoin’i kilitleyerek yield elde edilmesine izin veriyor. Bitcoin de büyüyor. Bu yüzden bence, RUNE gibi bir proje, Bitcoin ve DeFi’nin birlikte büyümesi sayesinde gerçekten iyi iş çıkaracak.

Elliot Wainman, patlayacak bir başka altcoin olarak Bitcoin ile büyümeye hazır olduğunu söylediği REN’e işaret ediyor. Analist, yazı yazarken 369 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,42 dolar civarında işlem gören REN’e “büyük bahis yaptığını” söylüyor. Elliot Wainman ayrıca, “geleneksel ve merkezi olmayan finansmanı birleştiren” merkezi olmayan, Blockchain’lerinden bağımsız bir katman 2 çözümü olan AllianceBlock (ALBT) üzerinde yükselişe geçiyor. 

Analist, AllianceBlock’un veri depolama projesi Ocean Protocol ile yeni ortaklığını, gelecek şeylerin yükseliş işareti olarak vurguluyor. Daha sonra Elliot Wainman, gün içinde %128 artan KeeperDAO (ROOK) ve Archer DAO’nun (ARCH) bu boğa döngüsü sırasında değer olarak katlanabileceğini söylüyor. Elliot Wainman daha sonra, merkezi olmayan sigorta sektörüne de dikkat çekiyor. 

Elliot Wainman, Polkadot tabanlı Bridge Mutual’ın (BMI) sektördeki heyecan verici bir proje olarak öne çıktığını belirtiyor. Elliot Wainmain konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bridge iki yıldır bu işin içindeydi ve sigortanın doğru bir şekilde sağlanmasını, doğru poliçelerin onaylanmasını, insanlar zarar gördüklerinde gerçekte güvencesini almalarını sağlamak için kullandıkları çok ilginç karmaşık bir mekanizma ağına sahip.

Elliot Wainman’ın listesindeki bir sonraki altcoin Injective Protocol (INJ)’dir. Analist, 88 milyon dolarlık piyasa değeri ile altcoin projesinin büyümek için çok fazla alana sahip olduğuna dikkat çekiyor.  Elliot Wainman’ın sonraki üç seçimi de merkezi olmayan türevlerle ilgili projeler. Analist, henüz token lansmanını yapmamış olan Oiler Network’ü, Hegic’i ve Whiteheart (WHITE) projelerini vurguluyor.

Elliot Wainman daha sonra özellikle yükselişe geçtiği bir sektör olan NFT piyasasındaki bir proje olan REVV’ye dikkat çekiyor. Elliot Wainman’ın listesindeki bir sonraki altcoin, analistin yüksek profilli ortaklıklar ve mükemmel teknolojiyle övünen, değer biçilmemiş bir proje olarak etiketlediği PARSIQ (PRQ) var. Elliot Wainmain konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tüm ekosistemdeki en büyük ve en etkili kripto paralardan, projelerden ve zincirlerden bazılarıyla ortaklık kurdular ve teknolojilerinin tüm alandaki en üstün altyapı projelerinden biri olarak kabul edildiğine inanıyorum.