shib ve ripple satin almali misiniz

Kripto analisti John Isige’ye göre, Shiba Inu (SHIB) için önümüzdeki seanslarda bir yükseliş muhtemel. Analist, SHIB’in bir alım bölgesinde olduğunu söylüyor. Ancak, “Dipten almalı mısınız?” sorusuna cevap arıyor. Ripple ise,  piyasa kargaşasının tadını çıkardı ve bir günde %10 kazanç sağladı. Analist Filip L’ye göre, XRP fiyatı, şu anda sürmekte olan döviz savaşından olumlu bir yayılma etkisine sahip. Analistlerin, SHIB ve XRP analizlerini okuyucularımız için derledik.

Gokhshtein medyasının kurucusu ve eski bir ABD Kongre adayı David Gokhshtein, kripto ekosisteminde yanma çılgınlığını başlattığı için Shiba Inu topluluğuna haraç ödedi. bitmainturkiye.com’dan takip ettiğiniz üzere, Gokhshtein’e göre, SHIB “bütün bu yanma çılgınlığına” hayat verdi.

Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan geri çekildikten sonra, topluluk, düşük fiyatı ve toparlanamaması için muazzam maksimum arzını suçladı. Ekibi gönüllü bir token yakmaya izin vermeye zorladılar. Endişeli yatırımcılar, arzdaki bir düşüşün fiyat dönüşünü tetikleyeceğine inanıyor. Shiba Inu topluluğu şu ana kadar 60 milyar token yaktı. Ayrıca, hala yakmaya devam ediyor.

Token yakma çabasının, özellikle ayı piyasasında SHIB’i hemen etkilemesi pek olası değil. Ancak etkisi gelecekte görülecektir. Şimdilik, SHIB fiyatı daha çok 0,00001040 doların üzerinde desteği tutmak  ve kaybedilen zemini en az 0,00001800 dolara geri almakla ilgileniyor. Günlük grafikteki Stokastik osilatör, oranların zaten teraziyi yukarıya çevirdiğini gösteriyor. Aşırı satım bölgesinden sürekli bir kırılma ile endeks, SHIB’nin yükseliş potansiyelini teyit ediyor

SHIB’in, kendisini toparlanmaktan alıkoyan güçlü düşüş zincirlerinden kurtulmak için alçalan kanalın orta sınırındaki dirençle başarılı bir şekilde başa çıkması gerekiyor. Bununla birlikte, SHIB kanalın üzerine çıkana kadar, trader’lar 0,00001000 doların altında daha fazla düşüş belirsizliği ile uğraşmak zorunda kalacaklar.

IntoTheBlock’un on-chain IOMAP metriği, 0,00001100 dolar civarında yoğun satıcı tıkanıklığı olduğunu ortaya koyuyor. Yaklaşık 11.500 adres, daha önce aralıkta 66,62 trilyon SHIB token satın aldı.

Bunun gibi güçlü bir direnç, yatırımcılar kendi başabaş noktalarında satış yaptıkça toparlanmanın sınırlı olacağını gösteriyor. Öte yandan, sağlam destek alanlarının olmaması, taban fiyat olarak etiketlenen SHIB’de şüphe uyandırıyor. Bu nedenle sürekli bir kırılma gerçekleşene kadar dikkatli olmak gerekiyor.

Ripple fiyatında, bu sabah ateşlenen ralli devam ediyor. Bununla birlikte, kazançların %20’sinden fazlasını basması mümkün. Dünyanın dört bir yanındaki çeşitli trade seanslarındaki boğalar, ilk olarak 0,4228 doların üzerine çıkan ve 0,4799 dolara kadar yükselmeye hazırlanan koparma trade’inin bir parçası olmak için acele ediyor. Hareket, her ikisi de kripto paralar üzerinde büyük bir düşüş baskısı uygulayan riskli para birimleri olan İsviçre frangı ile birlikte doların birkaç para birimine karşı zayıfladığı forex alanında şok edici bir anın ardından geldi.

Bu nedenle, Ripple fiyatı aniden hareket etmek için bolca alana sahip. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi yükseldikçe bu momentumu kullanan boğalar görüyor. ABD işlem seansında 0,4600 dolara ve ardından 0,4799 dolara olası ikinci bir itiş mümkün. Bu, rallinin devam edeceği kadarıyla, o noktada 200 günlük Basit Hareketli Ortalama, aşırı alım bariyerini kıran Göreceli Güç Endeksi ile birlikte fiyat hareketini sınırlamak için sahneye girecek.