2020 bitcoin tahminleri tutan analistten yeni btc tahmini geldi

bitmainturkiye.com – Bitcoin’in 2020’deki güçlü yükselişini önceden öngören başarılı analist Financial Survivalism, yeni BTC tahminini paylaştı.

Yeni yıldan sadece bir gün sonra, ünlü analist Financial Survivalism Bitcoin’in bir Wyckoff Spring deseni oluşturduğunu ortaya koyan işaretler göstermeye başladığını iddia etti. Financial Survivalism’in önerdiği desen, BTC‘nin Ocak ayı ortasında 9.200 dolara çarpacağını gösteriyordu ve bu tahmin gerçekleşti. 17-18 Ocak tarihleri ​​arasında, önde gelen kripto para birimi, 9.000 dolarlık kilit psikolojik ve teknik direncin üstünden geçti. Şimdi Financial Survivalism, geçmişteki başarılı BTC tahminlerini göz önünde bulundurarak dikkat edilmesi gereken potansiyel bir geri çekilme uyarısı yapıyor.

Bugün Financial Survivalism,pivot noktalarında 9 ve 13 mumu bırakan zaman bazlı bir gösterge olan TomDemark Sequential’a göre, Bitcoin ticaret seansı için devam eden bir günlük,iki günlük ve beş günlük mumların hepsinin yeşil 9 yazdırdığını belirtti. FinancialSurvivalism, üç anahtar zaman dilimindeki yeşil dokuzların birkombinasyonunun bir “düzeltme” için başlangıç ​​noktası olabileceğini yazdı. Çünküanaliste göre bu kısa vadeli boğa eğiliminin tamamen tükendiğini gösteriyor.

Analistler sadece TD 9 seri baskısının zaman çerçeveleriyle kaynaşmasıyla ilgilenmiyorlar. Riskten korunma fonu Telemetry’in yöneticisi Thomas Thorntown geçtiğimiz günlerde, Demark Sequential Countdown’a göre, göstergenin potansiyel bir satış mumu yazdırdığını ve yani yatırımcıların dikkatli olması gerektiğini belirtti. Bu dikkat çekicidir: Çünkü gösterge, Bitcoin Aralık 2017’de 20.000 dolara, BTC 14 Aralık 2018’de 3.150 dolara ve 2019’un Haziran ayında 14.000 dolara ulaştığı zaman 13 mumu bastı. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Ripple’ın Sıralaması Sevindiriyor: Forbes’in Fintech 50 Listesine 6 Kripto Şirketi Girdi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!