binance ceosu cz borsanin cigir acacak hamlesini duyurdu

bitmainturkiye – Binance CEO’su CZ bugün önemli bir gelişmeyi paylaştı. Gelişme gerçekten de kripto para dünyasında çığır açıcı nitelikte. Ama önce şöyle bir soru soralım.

Hiç çevrimiçi alışveriş yapmayı veya kripto ile faturaödemeyi denediniz mi? Bu bir mücadele olabilir. Belirli satıcılar için ödemeyöntemi olarak kripto sunan veya sizin için ödeme yapan ve kripto parayı alanözel hizmetler vardır. Alternatif olarak kripto para satmak ve para çekmeişleminin banka hesabınıza ulaşmasını beklemek bunlar arasında yer alır. Buyöntemlerin her ikisi de sadece elverişsiz ve yavaş olmakla kalmaz, bazen deoldukça pahalı olabilir.

Binance şimdi her zaman kriptoyu daha da ilerletecek ve hergün kullanıcılarımız için hayatı kolaylaştıracak yeni ürün ve hizmetleri sunuyor.

Binance bugün bir adım daha attı ve herkesin beklediği bir ürün CEO, CZ tarafından borsanın kullanıcılarına duyuruldu.

Binance CEO’sunun yukarıda verdiğimiz Twitter paylaşımında da görüldüğü üzere Binance Card, normal bir ödeme kartının yaptığı her şeyi ve daha fazlasını yapıyor. Bankanız tarafından verilen normal bir bankamatik kartı gibi çalışıyor. Bu durumda Binance.com hesabınız oluyor. Binance Card Uygulaması aracılığıyla kartınızı Bitcoin veya BNB şeklinde para ile doldurmanız yeterli. BNB’yi bir cüzdandan diğerine aktarmak kadar basit. Daha sonra kartınız bu bakiyeyi kart ödemeleriniz için kullanacak ve her ödeme yaptığınızda tüm masrafları bakiyeden otomatik olarak düşecek.

Binance Card Visa tarafından veriliyor ve 200’den fazla ülkede çevrimdışı ve çevrimiçi 46 milyondan fazla satıcı tarafından kabul ediliyor ve bu da kripto ile alışverişi her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!