bitcoinde tarihi yukselis sinyali bir kez daha yandi sirada ne var

bitmainturkiye – Bitcoin, altcoin’lerdeki zayıflığa rağmen daha fazla iyileşmeye hazır olabilir. Bir analist, BTC’nin çok önemli bir hareketli ortalamadan az önce sıçradığını belirtti.

Bu hareketli ortalama Bitcoin, son boğa döngüsünün boğa piyasası düzeltmeleri sırasında birçok kez görüldü.

Bir Bitcoin grafikerinin belirttiği gibi, önde gelen kripto para birimi uğurlu bir yükseliş sinyali oluşturdu: Bir boğa piyasası düzeltmesinden sonra, BTC 128 günlük basit hareketli ortalamadan temiz bir şekilde sıçradı.

Bu, boğa piyasalarında olduğu için önemli. Kripto para birimi tarihsel olarak bu özel destek seviyesinde bir teklif bulmuştur. Bitcoin’in şimdi bunu yapması, uzun vadeli bir yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor.

“Willy Woo’nun 128 günlük MA’sı, destek / direnç sinyalleri verme konusunda iyi bir iş çıkardı ve şu anda destek sunuyor.”

Yukarıdaki analiste göre hareketli ortalamanın kullanımını popüler hale getiren Willy Woo, sinyalin doğruluğunu onayladı. Bununla birlikte, bunun Bitcoin sahiplerinin bu basit stratejiyi aktif olarak takas etmeleri için bir öneri olmadığını iddia etti.

“2012’den beri 128 Günlük Basit MA geri testi. 1 BTC, 10,5 BTC’ye dönüşüyor. MA ve % 0,2 ücretlerin altından geçerken USD’ye spot satışı varsayıyor. HODLerların ticaretini önermiyorum, sadece Q’ya cevap veriyorum ”

Bu grafik, Bitcoin’in son haftalarda gördüğü çarpıcı düzeltmeden sonra Willy Woo’nun yükselişe geçtiğinin tek göstergesi değil.

Son zamanlarda el değiştiren BTC’de büyük bir artış olduğunu gösteren aşağıdaki tabloya atıfta bulunarak WOO, şunları yazdı:

“El değiştiren kripto paraların bir başka dürtüsü tamamlandı, önümüzdeki haftalarda bir sonraki yön hareketi muhtemelen yukarı doğru. Buradan fiyatta herhangi bir felaket düşüşü görmemiz pek olası değil. “