coinbase 2 yeni altcoin listeliyor fiyatlar firladi

Ünlü Bitcoin borsası Coinbase Pro, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa BadgerDAO (BADGER) ve Rarible (RARI)’ı pltaformunda eklediğini açıkladı. Likidite koşullarının yerine getirilmesi halinde alım satım, 14 Ekim Perşembe günü veya sonrasında başlayacak. Altcoin fiyatları listeleme duyurusu ile sıçradı.

Popüler Bitcoin borsası Coinbase Pro, 2 yeni altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Platformda yeterli BADGER ve RARI arzı sağlandıktan sonra, BADGER-USD, BADGER-USDT, BADGER-EUR, RARI-USD, RARI-USDT ve RARI-EUR sipariş defterlerimizde işlem, üç aşamada başlayacak. Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre tek bir durumda tutabilir veya Ticaret Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz.

Altcoin fiyatları listeleme duyurusu ile sıçradı. BadgerDAO (BADGER) yüzde 35’lik bir artış yaşadı. Rarible (RARI) yüzde 40’lik bir ralli gerçekleştirdi. Yazım sırasında altcoin’lerdeki artış devam ediyor.

Badger DAO, birçok akıllı sözleşme platformunda teminat olarak Bitcoin kullanımını basitleştirmeye yönelik ürünler ve altyapı oluşturmaya adanmış, açık kaynaklı, merkezi olmayan otomatik bir organizasyondur. Platform, Rozet Oluşturucuları olarak bilinen geliştiricilerin işbirliği yapma ve Bitcoin’i mümkün olduğunca çok sayıda Blockchain’e teminat olarak uygulama yeteneğine sahip ortak bir alandır. 

Bir geliştirici, her uygulama için geliştirici madencilik havuzundan ücretlerin ve BADGER tokenlerinin belirli bir yüzdesini kazanabilir. Ana ağ, 3 Aralık 2020’de başlatıldı. Bir inşaatçı, tek bir geliştirici, bir geliştirici grubu ve hatta bir şirket olabilir. Katılım gereksinimlerine ilişkin sabit yükümlülükler yoktur ve herkes oluşturabilir.