justin sunin duyurusu sonrasi tron ivme kazandi

bitmainturkiye – Dünyanın en büyük merkezi olmayan ve blockchain tabanlı sosyal medyasının yanı sıra bir blog platformu olan Steemit, TRON vakfı ile stratejik bir ortaklık yaptığını açıkladı.

En büyük merkezi olmayan blockchain tabanlı sosyal medya ve popüler blog platformu Steemit, TRON vakfı ile stratejik ortaklığını duyurdu.

Her iki şirketin geliştirme ekipleri, Steem blockchain tabanlı uygulamalarını ve Steemit’i TRON’un blockchain ağına ayrıca 20 milyondan fazla kullanıcı, hizmet ve ürün topluluğuna getirmek için birlikte çalışmaya başlayacak.

Açıklamaya göre, TRON Foundation ve Steemit, kullanıcılarıiçin daha fazla değer yaratmak ve merkezi olmayan teknolojideki ilerlemeleriniartırmak için birlikte çalışacaklar.

Eski STEEM tokenı, yeni bir TRON tabanlı STEEM tokenına geçirilecek. TRON ağına dayanan STEEM tokenını alacak olan TRX kullanıcılarına bir hediye verilecek. Ayrıca geliştirici topluluğu için bir hızlandırıcı program olacak.

Konuyla ilgili yorum yapan TRON’un kurucusu ve BitTorrent’inCEO’su Justin Sun “Steemit’i TRON ekosistemine davet etmekten dolayı çokheyecanlıyız. Birlikte yeni bir merkezi olmayan sosyal ağ çağını başlatacağız”açıklamasını yapıyor.

Steemit, kripto para birimlerinin beğeniler ve destekler olarak dağıtılabileceği Reddit benzeri bir platform. Bu hamle YouTube’un kripto içeriklerini kaldırması gibi olaylardan sonra blockchain tabanlı teknolojilerin daha fazla benimsenmesini sağlayabilecek bir duruma da işaret ediyor.

Tron yukarıda bahsettiğimiz gelişmenin ardından fiyatında önemli artışlar yaşadı. Tron fiyatını yüzde 10 artırarak 0,026 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!