populer sirket xrp kullaniyor bitcoin ve ethereumdan cok daha onemli

bitmainturkiye.com – Ripple (XRP) ortağı Xago, kripto para birimi hizmetlerini Afrika pazarlarında genişletmek için önemli bir yatırım aldığını söylüyor. Ayrıca şirket, XRP’yi kullanıyor ve XRP’nin Bitcoin ve Ethereum’a kıyasla işlemleri gerçekleştirme hızı nedeniyle çok daha önemli olduğunu vurguluyor.

Xago, geleneksel ödeme uygulamalarını atlayan ve müşterilerin parayı sınırların ötesine hızlı bir şekilde taşımasına olanak tanıyan, yasal düzenlemelere uygun bir XRP/South African rand (ZAR) borsası işletmektedir. Şirket, bu hafta Güney Afrika merkezli Capitec Bank ve yatırım şirketi Empowerment Capital Investment Partners tarafından kurulan bir risk sermayesi şirketi olan Imvelo Ventures’tan yatırım aldığını duyurdu.

Xago CEO’su Mark Chirnside, finansmanın şirketin maliyeti düşürme ve havale işlemlerinin hızını artırma misyonuna yardımcı olacağını söyledi. Xago CEO’su Mark Chirnside, Moneyweb Crypto ile şirketinin aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki diğer borsalarla anlaşmalar yapmak için çalıştığını söyledi. Xago CEO’su Mark Chirnside, konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bizimle entegrasyonu kabul etme konusunda  tartışma yaptığımız 25 küresel borsamız var. Alanı düzenlemek için yetkililerle çalışıyoruz ve işlevselliği satış noktasına kadar entegre etmek için birkaç perakende alanıyla çalışıyoruz.