ripple likiditesi rekor kirmaya yaklasirken gizemli xrp balinalari harekete gecti

bitmainturkiye – Bitcoin 6.000 Dolar seviyelerinin ortasında işlem görse de, XRP şu ana kadar 0.16 $ seviyelerinde yer alıyor. XRP corona virüsü pandemisinin ekonomik etkisine karşı çok savunmasız değil. Bu arada, anonim sahipler üçüncü en büyük kripto paraya ilgi göstermeye devam ediyor ve cüzdanlar arasında çok büyük miktarları hareket ettiriyor.

Daha iyi bir haber de, XRP’nin likidite endeksinintoparlanmaya devam etmesi ve Ripple’ın ODL koridorlarından birinde tümzamanların en yüksek seviyesini aşmaya hazırlanıyor olması.

Üç ODL koridorunda XRP likidite endeksini takip eden Twitterbotu, birinin işlem hacmini mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesini geçecekkadar yükseldiğini gösteriyor. Avustralya BTC Piyasaları ve XRP / AUD çiftihakkında konuşuyoruz.

Mevcut ATH 7,164,301 iken, mevcut işlem hacmi ise 6,489,417. Bot’un Twitter’da paylaştığı verilere göre günlük ticaretin sadece yüzde 29’u bugün tamamlandı.

Bu bot tarafından izlenen diğer iki koridor – Meksika’daki Bitso borsası (Filipinler’in en büyük ODL koridoru) ve Filipinler’deki Coins.ph – şimdiye kadar yerel XRP likidite endeksinin mevcut ATH’lerini sollamaktan çok uzaklar.

XRPL Monitör, son 17 saat içinde kime ati olduğu bilinmeyen cüzdanlar arasında neredeyse 123 milyon XRP’nin aktarıldığını gösteren bazı veriler paylaştı. Buradaki en küçük miktarlar – her biri 6 milyon XRP civarında 2 bağlantı ile Bithumb cüzdanları arasında taşındı.

En büyüğü 109,9 milyon XRP transferi anonim kripto adresleri arasında yapıldı. Bu dev miktarı gönderme ücreti sadece 20 XRP idi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!