trader bu 6 altcoin super ralliye hazir

Kripto etkileyicisi ve usta analisti Nicholas Merten, tüm sektör fırlamaya hazır göründüğü için en iyi merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin projelerini açıklıyor. Nicholas Merten’e göre, 6 altcoin şimdi patlamaya hazırlanıyor.

DeFi sektörüne yönelik yeni bir videoda DataDash kurucusu Nicholas Merten, 426.000 abonesine, çok yakında bir DeFi “süper rallisine” tanık olabileceğimizi söylüyor. Analist, piyasadaki birçok DeFi projesinden, özellikle ilki türev projesi dHedge DAO (DHT) olmak üzere, altı altcoin projesine göz kulak olduğunu söylüyor. Nicholas Merten, piyasadaki kripto türevi platformlarının çoğu konusunda hevesli olmasa da DHT/BTC konusunda oldukça yükselişte görünüyor. Analist, ürünü kullandığını ve kripto paraya kişisel olarak yatırım yaptığını söylüyor. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Türevler, farklı varlıklardan oluşan geniş bir sepettir. Bunlar opsiyon sözleşmeleri, vadeli işlem sözleşmeleri, türevler veya sentetik varlıklar yoluyla belirli varlık sınıflarına veya endekslere maruz kalabileceğiniz her türlü farklı yöntemdir. Ve dHedge gerçekten harika bir şey yapıyor… Synthetix (SNX) protokolünün üzerine inşa edilmişlerdir ve size tek cümlelik bir adım vermek için, herkesin bir hedge fonu olmasına izin verir ve diğer katılımcıların yatırım yapmasına ve temelde ticareti kopyalamasına izin verir. Fon… Bu son derece güçlü bir fikir.

Analistin listesinde bir sonraki altcoin projeleri, merkezi olmayan borsalar (DEX) SushiSwap (SUSHI) ve Uniswap (UNI)’dır. Nicholas Merten, her iki kripto paranın da teknik açıdan ilginç göründüğüne dikkat çekiyor. 

Nicholas Merten, Uniswap’a sadece kişisel olarak yatırım yapsa da SUSHI/BTC’nin Ocak ayında ulaştığı seviyelere kıyasla pazarlıklı bir fiyatta göründüğünü söylüyor. Nicholas Merten’in teknik açıdan ilgilendiği bir diğer varlık da Bitcoin’e karşı (YFI/BTC) güçlü görünen yield farming protokolü yearn.finance’dır. Nicholas Merten konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Yield farming’i gerçekten umursamıyorum ama genel olarak yearn.finance ve yield farming piyasanın izlediği oyunlar ve bunlar DeFi’nin bir parçası ve bileşeni… Bu benim için temel bir oyun değil. Burada tamamen teknik bir kurulum. Taban ne kadar uzun olursa, çıkış o kadar büyük olur ve DeFi’de dört aylık yan yana konsolidasyon benim için gerçekten ilginç.

Analistin listesinde beşinci sırada, Nicholas Merten’in Bitcoin’e (1inch/BTC) karşı hem teknik hem de temel açıdan çekici göründüğünü belirttiği DEX aggregator’u 1inch var. Analiste göre 1inch, sadece GAS verimsizliği, likidite sorunları veya kayma gibi DEX’leri rahatsız eden birçok sorunu çözmekle kalmıyor, aynı zamanda grafiği de yükseleceğe benziyor. Piyasa değeri de UNI ve SUSHI’ye kıyasla nispeten düşük ve bir milyar doların biraz altında. 

Kripto para, bu hafta en iyi kripto borsası Coinbase’eye de eklendi. Analistin göz önünde bulundurduğu son altcoin, Warp Finance (WARP/BTC). Nicholas Merten, ETH veya diğer ERC20 altcoin’leri gibi değişken varlıkları kullanmak yerine likidite havuzu tokenlerini teminat olarak kullanmanın ilk protokollerden biri olduğunu iddia eden bir proje danışmanıdır.